Last games
W
|
|
A
|
H
|
A
|
|
A
|
A
|
|
|
A
|
A
|
H
|
|
H
|
H
|
D
|
H
|
|
|
|
H
|
|
|
H
|
|
|
|
|
|
|
|
L
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A
|
|
|
|
A
|
|
|
Record 2. Division B 2024
|
Matches |
Wins |
Draws |
Losses |
ø pts |
Goals |
ø spectators |
Home record |
4 |
3 |
1 |
- |
2.50 |
7:4 |
206 |
Away record |
5 |
3 |
- |
2 |
1.80 |
8:6 |
350 |
Overall balance |
9 |
6 |
1 |
2 |
2.11 |
15:10 |
286 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Sun Apr 7, 2024 |
4:00 PM |
A |
|
|
Spartak Tambov |
? |
950 |
1:2 |
2 |
Sun Apr 14, 2024 |
1:00 PM |
H |
|
|
Zenit Penza |
? |
170 |
1:1 |
3 |
Sun Apr 21, 2024 |
1:00 PM |
A |
|
|
Arsenal-2 Tula |
? |
140 |
2:0 |
4 |
Sun Apr 28, 2024 |
4:00 AM |
A |
|
|
Sakhalin |
? |
200 |
0:2 |
5 |
Sun May 5, 2024 |
2:00 PM |
A |
|
|
Kolomna |
? |
221 |
1:3 |
7 |
Sun May 19, 2024 |
1:00 PM |
H |
|
|
FK Ryazan |
? |
252 |
1:0 |
8 |
Sun May 26, 2024 |
2:00 PM |
A |
|
|
Salyut Belgorod |
? |
240 |
2:1 |
9 |
Sat Jun 1, 2024 |
3:00 PM |
H |
|
|
Orel |
? |
300 |
2:1 |
10 |
Fri Jun 7, 2024 |
3:00 PM |
H |
|
|
SKA Khabarovsk2 |
? |
100 |
3:2 |
11 |
Thu Jun 13, 2024 |
Unknown |
H |
|
|
Kvant Obninsk |
|
|
-:- |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
Second Round |
Tue Aug 22, 2023 |
12:00 PM |
A |
|
|
FK Ryazan |
4-1-4-1 |
80 |
2:1 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Sun Jul 23, 2023 |
5:00 PM |
H |
(11.)
|
|
Zenit Penza (9.) |
4-4-2 double 6 |
250 |
1:1 |
2 |
Sat Jul 29, 2023 |
8:00 AM |
A |
(10.)
|
|
SKA Khabarovsk2 (12.) |
4-1-4-1 |
137 |
2:2 |
3 |
Sun Aug 6, 2023 |
3:00 PM |
H |
(11.)
|
|
Khimki 2 (16.) |
4-2-3-1 |
250 |
4:1 |
4 |
Sun Aug 13, 2023 |
3:00 PM |
A |
(7.)
|
|
FK Kaluga (2.) |
4-2-3-1 |
513 |
2:0 |
5 |
Sat Aug 19, 2023 |
3:00 PM |
H |
(10.)
|
|
Kvant Obninsk (12.) |
4-1-4-1 |
150 |
1:1 |
6 |
Sun Aug 27, 2023 |
3:00 PM |
H |
(11.)
|
|
Saturn (2.) |
4-2-3-1 |
x |
0:1 |
7 |
Sun Sep 3, 2023 |
1:00 PM |
A |
(12.)
|
|
Krasnoe Znamya (14.) |
4-2-3-1 |
250 |
1:2 |
8 |
Thu Oct 5, 2023 |
1:00 PM |
H |
(11.)
|
|
FK Ryazan (9.) |
3-5-2 |
30 |
1:4 |
9 |
Sun Sep 17, 2023 |
10:00 AM |
A |
(12.)
|
|
Dinamo Vlad. (2.) |
4-4-1-1 |
1.017 |
5:0 |
10 |
Fri Sep 22, 2023 |
1:00 PM |
H |
(13.)
|
|
Strogino Moscow (17.) |
4-2-3-1 |
60 |
0:3 |
11 |
Sun Oct 1, 2023 |
2:00 PM |
A |
(14.)
|
|
Sakhalinets M. (5.) |
5-3-2 |
165 |
2:1 |
12 |
Sun Oct 8, 2023 |
1:00 PM |
H |
(14.)
|
|
Arsenal-2 Tula (6.) |
4-2-3-1 |
103 |
1:1 |
13 |
Sat Oct 14, 2023 |
4:00 PM |
A |
(15.)
|
|
Spartak Tambov (7.) |
4-2-3-1 |
765 |
0:3 |
14 |
Sun Oct 22, 2023 |
1:00 PM |
H |
(14.)
|
|
Sakhalin (12.) |
4-2-3-1 |
50 |
1:0 |
15 |
Sat Oct 28, 2023 |
1:00 PM |
A |
(14.)
|
|
Peresvet (17.) |
4-2-3-1 |
78 |
1:2 |
16 |
Sun Nov 5, 2023 |
12:00 PM |
H |
(11.)
|
|
Composite PP (7.) |
4-2-3-1 |
70 |
1:1 |
17 |
Sun Nov 12, 2023 |
11:00 AM |
A |
(12.)
|
|
Kolomna (17.) |
4-2-3-1 |
70 |
2:4 |
Table section 2. Division B 2024